Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Hogyan szerezzek felmentést...

Hogyan szerezzek felmentést úszásból?

Figyelt kérdés
Nagyon utálok úszni. Alig vártam, hogy vége legyen, de most ujra kezdodik. Utalom a furdoruhat,sapkat, vizet, meg, hogy uszni kell. Tehat mindent. Meg egy osztalyba jarok ahol rohognek egymason... tehat erosen tartok tole. Hogy szerezhetnek felmentest vagy barmit? Tapasztalatok?

2014. szept. 1. 15:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Felmentés csak úgy nem osztogatnak, de sz@rd le őket, heti egy úszást kibírsz, mindenkin röhögnek pl rajtam azért nevettek mert még nem tudtam úszni és fogalmad sincs róla mennyit szerencsétlenkedtem először :)
2014. szept. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem így kéne felfogni... az úszás jót tesz és hasznos. Az meg hogy mások éretlen idióták mit számít? Felmentést pedig nem kapsz csak úgy... szóval próbáld pozitívan megközelíteni az úszást.
2014. szept. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

mellébeszélsz.

mi a valóság?

dagi vagy?

vagy szégyenlős?


és a tapasztalat?

ne egyél annyi csokikát,cukrocskát,kenyeret,krumplit,lefogyasztod a zsírod és akkor nem fognak röhögni rajtad.

2014. szept. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 WyLToR válasza:
Nekem sűrűn volt olyan hogy reflexből kinyitottam a szemem a víz alatt és bevörösödött. Elmentem dokihoz az meg elküldött szemészetre és azt mondták ne ússzak. Klóros víz előnyös
2014. szept. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%

Én a helyedben a "NEM." varázsszóval próbálkoznék. Mit tehet? A vízbe nem lökhet, meg nem verhet, testnevelésből meg nem buktathat, legfeljebb hisztériázhat egy sort a többi gyerek előtt. Azt meg szard le, nem úszol, és kész.


Különben is, a felnőttek rühellik ha lefoglaljátok a medence felét. Én teljes árú jegyet veszek azért, hogy negyedrészben tudjak használni mindent, mert egy rakás hülye kölyök mindenhol ott randalírozik...

2014. szept. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én is hasonló problémával küzdök.Szeretném megkérdezni,hogy kaptál felmentést?Nekem is nagyon kellene egy..
2016. nov. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Elég későn válaszolok. De én úgy szereztem, hogy mindig nagyon száraz volt a könyököm, és folyton vakartam. Aztán úszás előtt mindig direkt sebesre vakartam, hogy ne kelljen úsznom. Aztán elmentünk orvoshoz, aki adott igazolást, hogy ne menjek klóros vízbe.
2018. dec. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!