Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mivel tudnám levezetni a dühömet?

Mivel tudnám levezetni a dühömet?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre többször veszekszem ezért egyre többször érzem azt, hogy valakit szívesen szétvernék. Tegnap este a hidegben mentem ki az udvarra és kezdtem a legnagyobb erővel fadarabokat dobálni a földhöz mégsem éreztem magamat úgy hogy 'ez de jól esett'. Párnás módszer nem hatásos mert túl puha de ha kemény dolgon vezetem le akkor meg kárt okozok. Múltkor a távirányítóból esett ki egy darab viszont vandál nem akarok lenni. Mi válhat be? Bevallom ilyenkor még az sem számít ha fáj mert jól esik de igazán optimális megoldást mégsem találtam.. 16/L

2014. okt. 28. 22:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet hogy tartós kialvatlanság okozza dühödet. Például ha huzamos ideig minden nap éjfél után alszol el, reggel meg korán kelsz. Alapos kipihenés lehet a megoldás erre.
2014. okt. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem nagyon szoktam kialvatlan lenni. Iskola miatt viszonylag korán 9-kor (legkésőbb 10) elmegyek aludni. Amikor tehetem akkor nem is tudok sokat aludni akár későn megyek akár nem. Tegnap is 7-kor keltem..
2014. okt. 29. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!