Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sóhajtási kényszer, nehéz...

Tgame kérdése:

Sóhajtási kényszer, nehéz nyelés de mitől?!

Figyelt kérdés

Sziasztok! 17 éves fiú vagyok és az a panaszom már lassan 3 hónapja hogy folytonos sóhajtási kényszerem van meg van hogy alig tudok nyelni. Ez folyamatosan jelen van és este mintha jobban rám jönne ez az egész dolog. Voltam vizsgálatokon és a szívemmel illetve a tüdőmmel mindent rendben találtak az orvosok, és már csak az idegi alapon lévő betegségek jöhetnek szóba szerintük. Volt egy időszak hogy 4-5 nap nem volt semmi bajom de nemrégiben ismét el rám jött. Lehet hogy tényleg idegi alapon van valami? Csomó gyógyszert be szedtem már amiket írt a doki de semmi nem javult de ha idegi alapon is van nem tudom hogy mitől lehet. Az egész egy szombat este kezdődött a Discoban, mikor haverokkal táncoltunk persze totál részegen , és leültem kicsit pihenni majd meg láttam az akkoriban csak volt barátnőmet (mert már együtt vagyunk :) ) hogy egy másik srácal táncol és ideges lettem. Itt kezdtem érezni a légszomjat először, illetve itt kezdődött a nehéz nyelés is. A légszomj egy idő után megszűnt ám a nyelés nehézség nem. Másnap minden rendben volt velem semmi bajom nem volt amíg el mentem a buszra és a haverommal el toltunk egy cigit, egy sima gyári kék bondot majd a cigi után egyből rám tört ez a légszomj és a sóhajtási kényszer. Azóta van ez az egész.


Előre is köszi a válaszotokat!


2014. okt. 28. 23:32
 1/1 anonim válasza:
Szia,teljesen ugyan így vagyok! Azóta neked kiderült mi a baj vagy csak orokre elmult?
2023. aug. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!