Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A leukémiával kapcsolatban...

A leukémiával kapcsolatban lenne egy-két kérdésem. (? ) Inkább elméletiek.

Figyelt kérdés

1, Ha a leukémia vérrák, és túl sok az ember vérében a fehérvérsejt, akkor miért nem alkalmaznak teljes vérátömlesztést a betegek meggyógyítására? Vagy miért nem gyógyulnak meg ilyenkor teljesen? (hallottam hasonlót, mármint hogy egy leukémiáson teljes vércserét csináltak, stb..)

2, Ha a véreddel nincs rendben valami, és pl. leukémiásként vért adok másnak, akkor neki is lehet leukémiája, miután megkapta a vérem?

Köszi szépen, tudom, fárasztó, de ezek foglalkoztatnak mostanában. ><



2014. okt. 30. 23:47
 1/3 anonim válasza:
az elsőre nem tudom a választ, kérdezz meg egy orvost....a másodikra a válasz igen neki is leukémiája lesz
2014. okt. 31. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és ez biztos? :O
2014. okt. 31. 13:41
 3/3 anonim ***** válasza:

1.Miért alkalmaznának már teljes vérátömlesztést? Hiszen csak a fehérvérsejtek a rákosak.

2.SOHA nem fordulhat elő ilyen hogy egy leukémiás vért ad.Ugyanis az lehetetlen hogy egy leukémiás ne vegye észre hogy ő az,és különben is megvizsgálják az embert mielőtt vesznek tőle vért.

Üdv: Egy volt leukémiás

L/18

2016. jan. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!