Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem vagyok egy kiemelkedő...

Nem vagyok egy kiemelkedő forma, de szívesen kitenném magam egészségügyi kutatásnak. Hol lehet ilyenre jelentkezni?

Figyelt kérdés
10 éve tartom a súlyom 75-80 kilo vagyok akármit eszek. Mondjuk kólát, csipszet, cukros löttyöt szinte soha. Viszont viszek be bőven cukrot pékáruval, néha csokival, mama sütivel. Nem eszek sokat, de ha van mit enni akkor zabálok. Bár 1 éve mellőzöm a húst, néha-néha eszek, de nem változott semmit az alkatom ennek hatására. Izmos sportos vagyok 184 cm 79-80 kilo 26 éves férfi. heti kétszer edzésre járok, de több éven keresztül csak tesi órákon és hétvégén mozogtam. Sokat alszok, elég fáradékony vagyok. Persze lehet, hogy vannak olyan dolgok amik nem klappolnak a szrvezetemben, de az elhízás elleni kutatásban szerintem jó alapanyag vagyok.

2014. nov. 4. 19:18
 1/2 anonim ***** válasza:

:) én is :)


168/52 vagyok immár közel 40 éve. (most vagyok 46)


Bőségesen eszem, többet, mint sok férfi. Különösebben nem sportolok, néha otthon tornázom, amikor rám jön. Képtelen vagyok hízni.

2014. nov. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

168/52? A paraméterek alapján nagyon vonzó lehetsz!


Szerintem ritka ez az anatómiai adottság, és meggyőződésem, hogy tudnánk segíteni a duci társadalmon. Anyagcsere baktériumaink jobb fejek, vagy ki tudja. De pl. hiába volt nekem a legsűrübb a hajam 5 évvel ezelőtt bármilyen közegben voltam, ma már kezdek abban Jason Statam-as lenni. Ebben pl. nekem tudnának segíteni az "antikopasz gének" amikből más pasik, nők állnak.

2014. nov. 4. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!