Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hétfőn volt mandula műtétem...

Hétfőn volt mandula műtétem mikor moshatok hajat?

Figyelt kérdés
Azt mondták két héti semmiképp de fenéki érő hajam van két naponta mostam és most sebesedik a fejbőröm...
2014. nov. 6. 15:10
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi a betű hiány miatt nem túl jó a klaviatúrám..
2014. nov. 6. 15:11
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért ne moshatnád? :O Nem lógatod a kádba a fejed, hanem benne ülve mosod, és ennyi.
2014. nov. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt mondák,mikor eljöttem,hogy nem lehet mert bevérzik a torkom...mert,hogy ha úgy mozdítom meg mikor szárad a fejemen kitágulnak az erek és szintén kockázatos...
2014. nov. 6. 21:47
 4/4 Edina24 1990 válasza:
Szia kedves kérdező! Ha rám halgatsz nyugodttan mosd meg a hajadatt de egydolog nagyon Fontos!!!! Elsősorba semmikèppen sem forrò vízbe!!Hanem langyos vízbe erre nagyon figyelj! Persze ne agyon vakard, de finoman nyugodttan meg lehet mosni! Nekem nov 17 -én volt a műtétem (hétfő) de már szerdán meg mostam nem kell fèlni tőle! Azért LANGYOS vízbe,mert a forrò kitàgítja az ereket és akkor nagyobb a rizikò, hogy bevèrezhet! Istments tőle ! Gyors gyògyulást üdv Edina
2014. nov. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!