Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális ez? Soha nem vagyok...

Buford Tannen kérdése:

Normális ez? Soha nem vagyok beteg, még náthás sem évek óta. Sokan mondják, hogy majd ez idővel visszaköszön majd. Ez csak hülyeség ugye?

Figyelt kérdés

Tényleg elég jó immunrendszerem van soha nem kapok el semmit,amikor a családban mindenki mondjuk influenzás,alig élnek,nekem olyankor sincs a világon semmi bajom.Ezt többször megfigyeltem már.

Azt mondják többen is nekem,hogy most amiért túl erősen dolgozik a szervezetem,idővel elfogy a kapacitása,és annyira le fog gyengülni,hogy akkor már a másik végletbe fogok átkerülni


2014. nov. 10. 22:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem igaz. Az immunrendszer nem fog gyöngülni.
2014. nov. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én sem vagyok beteg vagy 3 éve :) Ez normális
2014. nov. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Örülj neki, ez így van rendjén, időben kialakult az immunrendszered, ezért most megfelelően működik. Olyan nincs, hogy most túlpörög, aztán tíz év múlva kipukkad, és belehalsz az első náthába. Az a normális, ha nem dőlsz ágynak kéthavonta.
2014. nov. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!