Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Idegi problémák?

Idegi problémák?

Figyelt kérdés

Nem jellemzem hosszan az életemet.


Röviden nem szeret engem senki, mindenki a levegőnek néz, súlyos idegi állapot alakult ki, az öngyilkosság felől, sokat jár rajta az agyam. Mit tegyek?



2014. okt. 4. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Mit tettél a helyzet javulásának érdekében idáig? Orvosnál voltál? Hány éves vagy?
2014. okt. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Semmit nem voltam orvosnál, mert az is csak idegesít a hülye kérdéseikkel, 18 éves vagyok.
2014. okt. 4. 19:44
 3/8 anonim ***** válasza:
Senki sem szeret téged? Akkor talán benned van a hiba.
2014. okt. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
:) Akkor épp csak beléptél a felnőttkorba. Tanulsz még vagy már dolgozol? Mit csinálnál szívesebben?
2014. okt. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Felesleges felejtsük el, nem tudom mi hiba lenne bennem a munkámat végzem rendesen minden nap megyek, nyugodt típus vagyok nem kötekedem soha sem
2014. okt. 4. 19:52
 6/8 A kérdező kommentje:
Leírom kicsit hosszabban 18 éves vagyok már dolgozom, de a szüleimmel élek, nagyon magányos vagyok, a munka helyemen is állandóan idegesítenek, ha haza megyek otthon megy a családi cirkuszok, ezért szeretem volna egy barátnőt mindig is, tegnap bulizni mentem próbáltam csajozni de nem ment szóltam a lányokhoz mind odébb álltak, nem is figyeltek rám. Soha nem lesz senkim, egyedül vagyok, mindenhol megy a stressz,és még a lányoknál sincs szerencsém.
2014. okt. 4. 19:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne legyél ennyire zárkózott. :) Hidd el, jobbra fognak fordulni a dolgok. Idővel megismernek majd téged és keresni fogják a társaságod, érdekelni fogja őket a véleményed. Türelem!
2014. okt. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tényleg igazán kedvesek vagytok hogy probáltok meg nyugtatni, de azt hiszem nekem már elszállt a kedvem az egész élettől.
2014. okt. 5. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!