Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez nem eutanázia gyanús?

Ez nem eutanázia gyanús?

Figyelt kérdés

Az anyukám hosszú ideig volt rákos, az utolsó napjait is itthon töltötte, aztán az utolsó napon a házi orvos kihívta a mentőket, de ők nem tudták megoldani a szállítást, nem fért be a hordágy az ajtón és nem tudták a lépcsőn sem levinni, így amíg a megoldáson gondolkoztak, anyukám, szólt,hogy segítsünk neki, felállt az ágyból és a segítségünkkel lement a több mint 30 fokos lépcsőn és kiment az udvarra.

A kórházban morfiumot kapott és másnap meghalt, holott előtte még tisztán tudott beszélni,megtette ezt az utat a lépcsőn, és én nem hiszem el,hogy másnap egyszerűen meghalt.

Tudom,hogy meghalt volna rövid időn belül, és nagyon szenvedett volna, de biztos vagyok benne,hogy nem a rák végzett vele.

Nincs problémám a dologgal mert nagyon szenvedett és értelmetlen lett volna ha még napokig szenved, de én egyszerűen nem tudom elhinni,hogy ezt a rák okozta, szinte biztos vagyok benne,hogy a kórházban rásegítettek.


2014. nov. 10. 22:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Úgy látszik nem csak az én fejemben fordult meg szintén eutanázia gyanúja idős édesapám esetében.

Nem titkolom azt sem, hogy Sümegen a mentálhigiénés kórházban lekötöztek egy amúgy mentálisan egészséges időst, (akit kivizsgálásra utaltak be) és az infúzión át nem táplálták, sem szájon át. Ha ezt nem veszem észre akkor lehet hogy meghalt volna ott. A bűnt messziről megérzem, vagyis jelen esetben azt hogy nem véletlen feledékenység történt.

2014. nov. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A nagymamámat elaltatták.Két napig nem birtam felébreszteni,harmadik nap meghalt.Egyik ismerősöm másfél évet volt kórházban.A nővérkék azt mondták,hogy ki van adva nekik (természetesen fű alatt,kormány utasítás),hogy ne segítsenek az öregeknek,mert nincs pénz a nyugdíjra.És úgy látszik tartják is magukat ehhez.Felháborító!
2014. nov. 11. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!