Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van Budapesten valahol naturis...

Van Budapesten valahol naturista szauna?

Figyelt kérdés
Legutóbb az aquaworld szaunáját próbáltam ki, de ott is mindenki (még a férfiak is) szinte nyakig becsavarták magukat a fürdőlepedőbe. Olyan szaunát keresnék télre, ahol normális és elfogadott a fürdőruha-nélküliség.

2014. nov. 15. 13:15
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Rudas ugrik be így hirtelen. Az is csak férfinapokon. A többi Bpi fürdőben már fürdőruha a kötelező. Amúgy ezt a kultúrát én is nagyon hiányolom. Én németországban élek, itt minden szaunában naturizmus van. (Kivéve pár lájtos Dampfbadban) Rádszólnak, ha nem tartod be. Először picit nekem is kellemetlen volt átszoknom erre, de már nagyon zavar ha a szaunában egy müanyag cuccban kell párolom a répám. Meg amúgy minden szaunázó öshazában is ez a szokás, szóval Magyarországon is jó lenne, ha meghonosodna, és nem lenne szükség erre a szemérmességre. Vannak olyan Thermalfürdök kb mint az Aquaworld), ahol szombat este 19htol az egesz komplexum ( naturista, és tele van férfiakkal nőkkel, szóval van rá igény, és lehet ezt kulturáltan is művelni.


Még egy helyen voltam Mo-on, ahol félig meddig oké volt a naturizmus, a Hévizi thermal szaunájában. (Külön kell érte fizetni és elkerített rész) De csak a szaunában magában volt az, hogy rávolt rajzolva kettő szaunára a négyből, hogy ez fürdőruha nélküli. Viszont ki be lépéskor mindenki huzogatta szemérmesen le fel a fürdőruháját. Plusz vannak jakuzzik még ebben a sarokban, amikre az utcáról egy üvegen keresztül teljesen rá lehet látni. Oké naturizmus, de azért kirakatba nem akarom rakni magam. Szóval tökre nem volt praktikus.

2014. dec. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!