Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nevetik ki a kövéreket...

Miért nevetik ki a kövéreket a konditeremben?

Figyelt kérdés
Szégyellem magam, de sajnos elhanyagoltam a testem. 92 kilósan döntöttem úgy, hogy fogyókúra. 2 éven át szinte csak kardióztam, mire lement 70re, ami szép, de még mindig nem elég. Még mindig kövér vagyok, ezért úgy döntöttem, hogy a kardió mellé megyek terembe is erősíteni.. 2 hónapig jártam rendszeresen, de kezdem feladni.. termet is váltottam közben, de mindenhol a lenéző pillantások, hátam mögött röhögések fogadtak.. Én azt hittem egy konditerembe mindenki magával foglalkozik, és azzal, hogy a saját testét formálja, nem azzal hogy kinevetik a kövér embert.. :(
2014. nov. 16. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem paranoiás vagy. Én még nem láttam senkit másokon gúnyolódni, pedig több helyre is jártam, és voltak túlsúlyos emberek is, meg izompacsirták is, sőt, még anorexiások is.
2014. nov. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

kövéreket vagy soványakat kinevetik a teremben néhányan de nem kell velük foglalkozni


Némelyik hülyére kokszolta már magát aztán a tönkrement idegrendszerével nem bir vagy az éppen koksztól megnőtt aktuális tesztoszteron szintjével


Nem kell foglalkozni velük, hanem a cél felé haladj minden teremben vannak ilyen alakok sajnos

2014. nov. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Ismerős érzés, és szép teljesítmény :) én 3 hónap alatt 14 kilót adtam le, most vagyok 68, de még mindig kéne fogynom...

Most egy másik iskolába járok mint eddig, a volt osztálytársaim mindig dícsérnek hogy milyen szépen lefogytam, a mostani osztályom meg így lát, szóval.... nem tudják a multam.

Mikor nyelvórán arról kell beszélni hogy mit eszek étkezésekkor, sokan csak annyit mondanak hogy "hát rajtad nem lárszik.. "

Ez nem esik jól, mert ha tudnák hogy ez elött milyen voltam, tudnák hogy igenis látszik, mert sokat fogytam.

Bár még mindig kellene..

De ne érdekeljen mások véleménye, sőt.. ez még inspirálhat is... ha valaki azt mondja hogy kövér vagy, nem kell magadba roskadni.,

Nekem ilyenkor mindig az van a fejemben, hogy "majd megmutatom neki.. " és ettől még kevesebbet eszem, a célomat látom magam elött :)

2014. nov. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tényleg..nem kell az ilyen idiótákkal foglalkozni.

Csináld végig!

Fog majd fordulni a kocka, hidd el! :)

2014. nov. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ne foglalkozz velük, csak azzal, hogy elérd a célod. :) A te teljesítményed sokkal nagyobb, mint az övéké. (Ráadásul még bunkók is veled.)
2014. nov. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!