Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ma konditeremben voltam,...

Ma konditeremben voltam, melleztem egyenes padon, és a 2-ik sorozatban, egyszer csak roppant, pattant egyet a vállam és azóta 5 kilót nem bírnék kinyomni mert annyira fáj.70 el szériáztam, és rendesen be is melegítettem. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Milyen jellegű sérülés érhetett?Érdemes e ezzel orvoshoz fordulni, vagy elég ha pihentetem?

2012. nov. 13. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


"A nagy izmokhoz nagy súlyok használata szükséges, ami viszont alaposan leterheli ízületeinket, s az idő múltával kinek hamarabb, kinek később, de testének valamelyik pontján szinte törvényszerűen fel fog lépni valamilyen fájdalom. Nagyon szerencsésnek érezheti magát az, akit sok-sok éves edzésmúlt után is elkerül bárminemű fájdalom, sérülés, gyulladás."

2012. nov. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Addig oké, mert ezzel tisztában voltam, viszont arra nem gondoltam hogy ilyen hirtelen lesz, egyik pillanatról a másikra, És akkor ezzel érdemes orvoshoz fordulni, vagy felesleges?
2012. nov. 13. 19:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Pihentetni kell. Elmehetsz vele orvoshoz is, hátha tud valami cuccot rá. De ott a cikk, inkább azt nézegetném, mert a dokik sokkot kapnak a testépítéstől. Pihentesd és pár hét múlva kezdj el vele újra edzeni nagyon óvatosan.
2012. nov. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem tricepsznél volt ilyen hasonló. fej fölött húztam lefelé, és hirtelen mint ha kiment volna valami oldalra a vállamba, és roppant egyet. azóta nem is edzek, de mai napig ropog a vállam. nekem kb 2-3 hétig fájt, elmentem vele másnap dokihoz de mást nem mondott csak hogy pihentessem,de azt ne is mondjam hogy másnap nem bírtam felemelni a vállamat, egy üveget nem bírtam felemelni. ne aggódj, de lehet hogy a vállad nem bírja.
2012. nov. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azóta ellelt egy kis idő, a vállam helyre állt. Voltam dokinál vele, még azon a héten, ultrahangra küldött a szalag és izom megnézése miatt. Feltöltődött a vállam folyadékkal, nyomott egy ideget, és begyulladt az a rész, kaptam rá flector port, de nem ettem. Azóta a második mellezésen vagyok túl, hozzá teszem először 40, majd 43 kilóval nyomtam fekve,szépen vissza erősödik majd :)
2012. dec. 2. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!