Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vérvétel előtt ihatok ízesítet...

Vérvétel előtt ihatok ízesítetlen teát? Nem befolyásolja az eredményt?

Figyelt kérdés
Az itthoni csapvíznek elég horror az íze, helyette inkább csinálnék egy teát ha nem befolyásolja az eredményt. Elsősorban nem filteres, hanem szálas gyümölcsteáról lenne szó. De van itthon filteres Lipton ha arról van szó.

2014. nov. 16. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem...vegyél egy fél literes ásványvizet aztán vérvétel után ihatsz. A gyümölcstea alapból cukros meg maga a gyűmi is cukros. Meg kitudja mi van még benne. Ne igyál teát, csak víz, mindegy milyen.:)
2014. nov. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oké, köszi:)
2014. nov. 16. 21:11
 3/6 anonim válasza:
Nekem mindig mondták, hogy csak vizet lehet mást nem, és ezt már több helyen is mondták nővérek orvosok, én hiszek nekik. Vegyél vagy vigyél magaddal valami mentes palackos vizet és azt igyad.
2014. nov. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a nincs benne cukor, akkor nyugodtan.
2014. nov. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1 hete voltam vérvételen, 1 korty vizet engedélyezett a háziorvos előtte.
2014. nov. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ez hülyeség, vérvétel előtt inni kell, mert besűrűsödik a véred és rosszul lehetsz tőle, pár dolognál más eredmény születhet a nagyobb sűrűség miatt.

A kérdés arra ment csak rá, hogy cukor nélküli teát lehet-e inni vagy sem.

2014. nov. 16. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!