Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen beszédhibás lehetek?...

Milyen beszédhibás lehetek? Jó lenne beszerezni egy lapot a szóbeli felvételimre erről, hogy nagyobb esélyeim legyenek. Hol lehet? (Több lent)

Figyelt kérdés
Feleléseknél, meg amikor beszélgetek nem tudom kifejezni magam, akadozom, sokat gondolkozom, nem tudok normálisan magyarázni. Hol lehet beszerezni ezt igazoló lapot? Fontos lenne valaki, akivel ugyan ez van vagy diszlexiás vagy hasonló és van erről papírja, hol szerezte be? A legkissebb segítséget is elolvasom.(már a kérdés megírásakor is sokat gondolkodtam, törölgettem, újra írtam) :(

2014. nov. 16. 23:26
 1/3 A kérdező kommentje:
Már megint egy 4-es akadozás miatt töriből. Ez beleszámít a felvételibe. 😰😢😥
2014. nov. 17. 12:47
 2/3 anonim ***** válasza:
Nevelésügyi tanácsadóhoz fordulj, bár előbb inkább beszélj egy logopédussal.
2014. nov. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia! Igaz régi kérdés, de azért én is írok. Nálam is ugyanez a helyzet és azon idegeskedem, hogy az érettségi szóbelin átmenjek, mert oxigénhiányosan születtem. Folyamatosan tanulok, szorgalmas vagyok. Érettségi írásbelim az összes tantárgyból 4-es lett. Rengeteg tantárgyból ezért lettem 3-as évvégén, mert 1-es,2-esre feleltem, miközben írásban 4-5-ös voltam. Érdeklődtem én is hol lehet felmentést kérni, de senkitől nem kaptam értelmes választ az évek során. Remélem valaki tud segíteni. Csak hát már 2 hetem van hátra de másnak biztos jól jön a megoldás.
2016. jún. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!