Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 18 éves vagyok és nemtudom...

Pistike10101 kérdése:

18 éves vagyok és nemtudom hogy használjak e tömeg nevelő szurit. és hogy lehet e bármi bajom tőle és milyen időközönként kell szúrjam és hogy mennyik kell belőle szúrjak? és mennyit kell rá edzek?

Figyelt kérdés

2014. nov. 17. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem ne használjál. Hülye vagy teljesen? Persze, hogy egészségtelen és baromi sok bajod lehet tőle, vegyél valami tömegnövelő turmixot inkább, azok veszélytelenek.
2014. nov. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ilyen tudással el se kezd, még az alapokat sem tudod..

"Tömegnövelő szuri" olyan nincs, csak táplálék kiegészítő. Amiről te beszélsz az a koksz..és azt már csak verseny szinten érdemes nyomni, és akkor sem ész nélkül.

Na meg alap az étrend, a megfelelő alvás, pihenés.

Semmilyen módon nem ajánlatos, attól is függ mit nyomsz, de mindenképp van káros hatása.

2014. nov. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
jó na nem értek hozzá :D:D de mivel még csak most kezdtem el edzeni..:d és semmi karom :D és ha így elkezdeném használni a szurit érne valamit? azért akarom amúgy a szurit mert az a leggyorsabb nem?:Dd
2014. nov. 18. 18:30
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem ér magában semmit a szuri ahhoz, hogy érjen valamit, megfelelő étrend kell, és nem árt ha már elérted a naturál határaidat.. De ha tönkre akarod tenni magad egy életre, csak nyugodtan :) Ja, és ha ész nélkül nyomod, még bele is halhatsz.
2014. nov. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
és ha 18 évesen oxymethalon-t szedek? :D csak 1 kúrát akarok hogy megdobjon :D utána abba hagyom :D akkor is lehet bajom?:D
2014. nov. 21. 14:46
 6/7 anonim ***** válasza:

Azt sem, az nagyon erős.. 18 évesen nincs szükséged ilyenekre, tesztoszteron maxon pörög.. enélkül is lehet jó eredményt elérni.:D És amit felszed vele tömeget, az csak addig tart amíg szeded.. után ha leállsz róla, olyan gyorsan le is megy ahogy feljött. Ezeket le kell vezetni, levezetés nélkül elég nagy gondok lehetnek, akár még a hormontermelésed is leállhat, májkárosodás, magas vérnyomás, emelkedett koleszterin szint stb stb.. Szóval jól gondold meg mit akarsz, bár én egyiket sem ajánlom.:)

Inkább tervezz meg egy étrendet, edzés után menjen gyorsan felszívódó fehérje + ch. és meglásd ha rendesen edzel, és kajálsz, hónapokon belül változást fogsz észrevenni. Itt a tél, kabátos pulóveres időszak, tessék edzeni, nyárra szép testet összelehet hozni. :D

2014. nov. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :D megfogadom a tanácsod :D
2014. nov. 22. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!