Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valószínűleg pánikbeteg...

Valószínűleg pánikbeteg vagyok 2 éve! Tippek? 14/ L

Figyelt kérdés
2 éve kezdődött . Az okát tudom valószínűleg ( egy konkrét személy) . Ami kicsit aggaszt hogy nekem általában köhögéssel jár. Az normális ? Mert a leírásokban nem láttam. A másik hogy hogy lehetne javítani ezen . Nagyon rossz amikor előjön ráadásul olyan környezetbe járok rendszeresen ami minduntalan eszembe juttatja. Konkrétan állandóan félek attól hogy találkozom az illetővel. Minden nap rohamozok de szerencsére nem vészes. max az hogy ájulás közelben vagyok de sosem ájultam még el . Kérlek segítsetek hogy lehetnék túl ezen !

2014. nov. 18. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy pánikbetegség. A köhögést érdemes kivizsgálni, a félelemmel pedig szakemberhez fordulni. Akár sulipszichológushoz is, ő titokban fogja tartani a problémád.
2014. nov. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Orvos anyum mondta hogy a tünetek alapján az . És majdnem minden tünet stimmel! Dilidokit kihagynám ... Természetes dolgoktól szeretnék heéyre jönni
2014. nov. 18. 17:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha orvos az anyukád, akkor azt is tudnia kellene, hogy ezt kezelni kell.

"Dilidoki". Hát tudod, én is pánikbeteg vagyok, már több, mint 5 éve és járok PSZICHIÁTERHEZ. Ez csak ebben az országban számít szégyennek és csak itt gúnyolják ki.


Ostoba kislány vagy, de ha valóban pánikbetegséged van, majd rájössz, hogy ezzel csak egyféleképpen lehet együtt élni. A titkot nem árulom most el.

2014. nov. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bocs h élek ! Ha csak gúnyolódni akarsz akkor hess hess ! Köszönöm ! Nem azért nem megyek Pszihológushoz v pszihiáterhez mert cikinek tartom hanem mert amiatt az ember miatt nem fogok ! Mellesleg örülök h te olyan nagy zseni vagy h pár mondatból leszűröd h ostoba vagyok és csak kamubeteg ! Sztem meg pont az olyan magamutogatók kamuk mint te aki jaj hát én az vagyok és tudom h az igazából milyen . Ezt a dumát nem veszem be bocs . Segítséget kértem nem basztatást ! És képzeld vannak értelmes emberek akik írtak sőt segítettek . Ha nem vagy ilyen akkor inkább hallgass . ByeBye
2014. nov. 19. 20:01
 5/5 krisz996 válasza:
A valaszaidbol is latszik hogy fiatal vagy meg es ostoba egy ket ev es megjon az eszed :)
2015. jún. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!