Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha nagyon kohogtok, hogy...

Ha nagyon kohogtok, hogy szokatok aludni?

Figyelt kérdés
Virusos megvetegedesem van es borzasztoan kohogok . Mar-mar azthiszem a fulladas szelen vagyok . Hogyan szoktatok ilyenkor aludni ?
2014. nov. 18. 21:12
 1/9 anonim ***** válasza:

Nagyon rosszul.

Általában lefekvés előtt forró mézes tea, utána Lándzsás útifű szirup, majd egy strepsils, aztán az úgy 2-3 óráig enyhíti a köhögést.Annyi idő nekem elég hogy elaludjak.De van amikor ez sem segít.

2014. nov. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
sajnos nem igazán tudok semmi trükköt köhögés ellen... nem nagyon alszom én se akkor.. várni kell míg elkezd hatni a gyógyszer :/
2014. nov. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

leginkább sehogy.

de amit észrevettem, hogy a fekvés valahogy jobban ingerli a torkot. talán próbálj meg félig fekve-félig ülve aludni, hátha beválik kicsit.

2014. nov. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszotokat !:)
2014. nov. 18. 21:30
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is csak azt tudom mondani, hogy aludj magasabb párnán, akár kettőn is. Nem sokat segít. Én előző éjjel cukorkát szopogattam, úgy nem irritálta annyira a levegő a torkom.
2014. nov. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Koszonom! Tobbiek, ha van barmilyen jo tapasztalat, szivesen fogadom oket! :)
2014. nov. 18. 21:33
 7/9 anonim ***** válasza:

Mindig nagyon rosszul aludtam, szenvedtem egész este. Aztán rátaláltam a Sinecod-ra..

Amikor nagyon köhögök, akkor lefekvés előtt beveszek egyet, és ettől nem érzek annyira ingert a köhögésre. Nekem nagyon bevállt.

2014. nov. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem a háziorvos Coderitet írt fel, nagyon jó köhögésre. De recept nélkül lehet kapni a Rhinathiol Tussot, az sem rossz, csillapítja este a köhögést.
2014. nov. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sinecodot talaltam itthon es valoban jobb lett! A tobbieknek is koszonom !
2014. nov. 19. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!