Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti hogyan szokátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti hogyan szokátok kiverni. Agatoknak? Hogyan a leg élvezetesebb?

Figyelt kérdés

2012. nov. 7. 19:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Gyere át megmutatom.
2012. nov. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Habverővel.
2012. nov. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a barátnőm szokta
2012. nov. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Délután 3-4 között a játszótéren.
2012. nov. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kézzel.
2012. nov. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Malats ***** válasza:
Lábbal.
2012. nov. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam kiverni semmiféle Agatok farkát, nem vagyok b.uzi.
2012. nov. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A kedvenc helyem mindenféleképpen a saját szobám. Ott mindegy, legjobban a kényelmes, párnás fotelban (ezt hosszabb időre használom), de szeretem az ágyban is. Vagy bárhol a lakásban, feltéve ha egyedül vagyok ;)


Levetkőzés: hát ez attól függ milyen kedvem van, mert valamikor fokozatosan vetkőzök, de van úgy, hogy csak a gatyámat tolom le.


Póz: amelyiket istenítem az, amikor a kedvesem velem szemben van oldalról, így lassan, gyengéden, érzékien, romantikusan tudom kényeztetni, és ekkor tudok a legjobban figyelni az érzéseire (nem tudom miért), miközben csókolhatom megállás nélkül. A második a lovagló póz, mert ilyenkor teljes a gyönyör, hiszen látom a teljes testét, lovagol rajtam, és ha elfárad tudok segíteni neki, úgy hogy átveszem rövid ideig az irányítást.


Többi pedig úgy egy szintem van, de nagyon befolyásoló tényező, hogy mit akar az ember lassút vagy gyorsat, mire van kiéhezve stb.


De most sajnos nincs barátnőm, és közel sem lehet olyan élvezetessé tenni, mint amikor valakivel csinálhatod, hiszen amiket a füledbe súg, a lihegés, a nyöszörgés, meg az érzés is teljesen más. Ezt pedig senkinek nem kell magyarázni...


És most hogy többet mondtam a kelleténél te is írhatsz valamit a szokásaidról, és legfőbbként arról hogy hány éves vagy?


19/f

2012. nov. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!