Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A füleeeeeem. Mit tegyek?

A füleeeeeem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap este,okosan elkezdtem vakarni a fülemet, (a belsejét) estére pedig elkezdett fájna.Nincs meghatározott pont,összevissza érzek fájdalmat.Mára pedig bedugult.És már zúg,sípol is.Kétszer csöppentettem bele Ciloxannal,de eddig még nincs sok változás.Ha nyelek nem fáj,de néha csak új érzem,valami nincs rendben.Mit tehetek?Kérlek segítsetek!Nagyon idegesít!

2014. nov. 20. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fordulj orvoshoz. Fül-orr-gégészhez.
2014. nov. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem rég volt hasonló nekem is. :)

Dokihoz menj! Én gézcsíkot kaptam a fülembe.

5 napon át, (naponta cserélte). S elmúlt! :)

2014. nov. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fülészet, és addig se piszkáld. Meg úgy alapból nem kéne, mert ez lesz a vége. Cseppenteni meg semmit nem szabad csak úgy hobbiból, mert van, amikor többet árt, mint használ.
2014. nov. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem fülzsírdugó. Elmész fülészetre és kimossák.
2014. nov. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Ma megyek el a házi orvoshoz,ugyanis sajnos a közelemben nincs fül-orr-gégészet.Remélem semmi komoly :) De annyi biztos,hogy többet nem nyúlok a fülemhez.
2014. nov. 21. 09:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!