Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fáj a tüdőm, miért?

Fáj a tüdőm, miért?

Figyelt kérdés
Nyaron kezdtem el cigizni, partydohanyos voltam majd szepen lassan raszoktam. Kiprobaltam mar a fuvet is semmi bajom nem volt tole soha. 1 hete mondtak haverok, hogy szivjunk biot ...nagyon berosszultam tole, 200as pulzus es 2 oran keresztul, meg is fogadtam h soha tobbe!!! azota ha rendeset szivok vagy sima cigit elkezd fajni a mellkasom.. lehet h szivbetegseg miatt amikor a pukzusom 200 volt? Illetve a tudom is faj...

2014. nov. 22. 12:09
 1/2 anonim ***** válasza:
az a bio hatása. engem majdnem kiba*ztak a sulibol a héten. szerencse h nem volt bent az igazgató a bulin. az az acetonos fospermet amit szív szétszedi a tüdőd. többet ne szívj én se fogok, nem akarok tüdőrákot. Ha szívni akarsz akkor csak fű natúrba és max heti 2x. 1 füves cigi= 5 cigi kb...óvatosan vele.
2014. nov. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt azota mar kezd a mellkas fajas csokenni meg a rendeset se tudom/tudjuk minden hetre tervezni,mert itt sem kevesebb az ara mint mashol. Egyebkent azota adatott lehetoseg a biora es persze nem-et mondtam,nem vagyok annyira beleorulve ebbe. Nekem vannak mas fontosabb dolgok is. Es koszi megegyszer :)
2014. nov. 24. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!