Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Szóval kedden...

Mit csináljak? Szóval kedden volt vakbélműtétem és diétáznom kell, szoval kb. kekszet, szűrt levest, vizet, krumplipürét ehetek. Rostos dolgokat nem nagyon és utoljára csütörtökön volt székletem. Azóta nem kellett kimennem és nem tudom mit tegyek

Figyelt kérdés
mi segithetne,és hogy ez normális e?

2014. nov. 23. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Az egyik rokonomnak paraffinolajat kellett meginnia a kórházban, hogy beindítsák a bélműködést vakbélműtét után. Kérdezz rá az orvosnál mindenképpen, mert ez már nem egészséges, viszont ha nem szabad ennyire rostos dolgokat fogyasztanod, akkor nem tudom, hogy az olaj jó ötlet-e.
2014. nov. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ:)
2014. nov. 23. 18:48
 3/5 szamo77db ***** válasza:
Mindenképpen keresd fel az operáló orvosodat és beszéld ezt meg vele. Minél hamarabb!
2014. nov. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedden fogok hozzá menni,majd kiderül mi lesz:) viszont furcsa,mert a hasam nem fáj,felpuffadva nem vagyok,és az utóbbi két-három napban napi 1-2 kiflin,egy tál szűrt levesen és krumplipürén éltem
2014. nov. 23. 21:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor azért nem puffad a hasad, mert konkrétan nem ettél semmit... 1-2 kifli az nudli, lehet, hogy ezért sincs székleted.
2014. nov. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!