Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pajzsmirigy alulműködésem...

Pajzsmirigy alulműködésem van, tegnap tudtam meg de sehol nem találom, hogy konkrétan mit ehetek és mit nem. Aki tud segíteni tudja a dolgát?!

Figyelt kérdés

2014. júl. 1. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudok róla, hogy ez diétával járna, anyumnak is ez volt, és nem kapott semmiféle, étkezésre vonatkozó útmutatást.
2014. júl. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
15 éve szedek rá gyógyszert nem diétázom, nem híztam el. Ha nálad ezzel járt akkor kell diétázni.
2014. júl. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
egy biztos pont van a jód. AZt ki kell iktatni, a többi vitatott. sokak szerint a glutén mentes étrend javit rajta és nem árt kerülni bizonyos zöldségeket (pl karfiol, karalábé,saláta) és a tejtermékeket, ja meg a szóját. De ez nagyon függ attól is milyen szintű nálad ez az alulmüködés.
2014. júl. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A doki azt mondta, hogy még nem kell gyógyszer, mert ha sikerül diétával jobb eredményeket produkálnom fél év múlva akkor nem is fog kelleni. (Mielőtt valaki a dokit szidná, hogy ő miért nem mondta el azért, mert epilepsziás vagyok ő meg neurológus.)
2014. júl. 1. 19:06
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A pajzsmiriggyel ne a neurológus foglalkozzon. Fordulj a háziorvosodhoz, ha akar, ő továbbküld endokrinológushoz. A pajzsirigynek nem kell diéta, diétával nem lehet befolyásolni. Nem lehet, hogy a vércukroddal van probléma, és arra javasoltak diétát?
2014. júl. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!