Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért büdös a szám?

Miért büdös a szám?

Figyelt kérdés
A fogaim rendben vannak,nem szoktam szénhidrát dús ételeket enni(csoki,fehérkenyér stb)se kávét,teát inni viszont állandóan büdös a szám már 3óra elteltével miután fogat mostam, napi 2x szoktam fogat mosni listerine-t is használok, és azóta ilyen a szám mióta 1x antibiotikumot szedtem 1 hétig(nem tudom jelent-e valamit)szóval kb fél éve, viszont ha szedek multivitamint akkor sokkal később szokott "bebüdösödni" és sokkal törhetőbb, viszont ha abbahagyom a vitamin szedést ugyanolyan lesz

2014. nov. 24. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:
jaj :DDDDDDD
2014. nov. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet mandulagyulladás,gyomorprobléma, bármi.A mandulákban termelődő ártalmatlan detritus is okozhat ilyen tünetet.Gócos fog esetleg.
2014. nov. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szedesd le a fogkövet, és használj nyelvkaparót, fogselymet, az nagyon sokat segít. Valamint ajánlom a CB12 szájvizet, ami kifejezetten rossz lehellet kezelésére van, és elég hatékony. Hallottam még a Meridol Halitosis-ról is, de csak a nyelvgélt próbáltam, és attól öklendeztem, olyan rossz íze volt, de lehet hogy a szájvíz viszont jó. Próbálgass többfélét, ha a Listerine nem jött be.
2014. dec. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!