Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A fenekemen vannak ilyen csíkok?

A fenekemen vannak ilyen csíkok?

Figyelt kérdés
a fenekemen vannak már egy ideje ilyen csíkok mintha narancs bőr lenne,de igazából nem vagyok benne biztos hogy az az.viszont ezek szerintem azért keletkeztek mert amikor NAGYON sovány voltam egy év alatt híztam vagy húsz kilót és lettem kb 45 (ez volt 12 éves koromban) és most vagyok 14 és hihetetlenül zavar,pedig próbáltam már krémeket,guggolásoztam,egészségesen táplálkozom,és már nem tudom hogy mit csinálhatnék 14/L

2014. nov. 27. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Az nem narancsbőr, hanem stría. A hirtelen hízástól megrepedt a bőr. Lehet rá krémet kapni, az valamennyire segít.
2014. nov. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Masszírozd krémmel a bőrt és egy idő után el fog tűnni.
2014. nov. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 fogtunder ***** válasza:
Egy idő után halványodni fognak a csíkok, de teljesen nem tűnnek el. Próbáld úgy felfogni, hogy ez egy egyedi tetoválás. :) Egyébként pedig hidd el, ha majd megtalálod életed szerelmét, nem fogja egy cseppet sem zavarni a bőröd egyedisége.
2014. nov. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!