Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fülporc piercinget tetran...

Fülporc piercinget tetran vagy betadine kenőccsel kezeljem inkább?

Figyelt kérdés

Melyik jobb? Melyik való inkább ilyesmire?

Azt mondták mindegy, de hátha mégsem. Nektek mi vált be jobban?



2014. nov. 28. 17:27
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
Én gyógyszertári alkohollal fertőtlenítettem és bepanthennel kezeltem. Mai ésszel alsollal kenném, mert sokkal jobb a hámosító hatása.
2014. nov. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nekem ott azt mondták, alkohollal és hámosítóval semmiképpen nem szabad kezelni és másoktól is ezt hallottam.
2014. nov. 28. 18:38
 3/6 anonim ***** válasza:
49%

Nekem is mondták, aztán nőtt is egy szép vadhús a piercing köré, amit csak a fentebb leírt dolgok mulasztottak el. Kollégámnak is csak ez vált be. Egyébként meg sebészeten dolgozom és az orvosok sem ellenezték.

De mindegy, te tudod.

2014. nov. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem értem, hogy most mit kell oltogatni. Csak elmondtam, hogy mit mondtak. -.-
2014. nov. 29. 13:23
 5/6 anonim ***** válasza:
22%
Nem oltogattalak, csak én is elmondtam a tapasztalatom. Ha nem érdekel mások véleménye akkor inkább ne tegyél fel kérdést, mert ennek így nincs értelme, hogy utána besértődsz a legapróbb sz.rságon is...
2014. nov. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Tudom, hogy már régi kérdés de azért leírom. Én mind kettővel kezeltem de a betadine-tól nekem beleragadt és ugyebár én forgattam magamnak (NEM SZABAD!!!), és mindig felszakítottam a heget. A tetran sokkal hatásosabb és gyorsabban meggyógyul tőle. Viszont fertőtlenítésre Egiseptet használj, az ilyen fújós fertőtlenítő de nagyon jó! Ez az én tapasztalatom. :)
2015. szept. 1. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!