Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Folyamatosan fennálló gyomorpa...

Folyamatosan fennálló gyomorpanaszok a vizsgálatok elvégzése után is?

Figyelt kérdés

Üdv. Körülbelül 1 éve kezdődtek a gondok. Azóta voltam már vérvételtől kezdve, hasi ultrahangon, gyomortükrözésen, ételintolerancia teszten(ami pozitív lett, de a diéta betartásának ellenére) semmi sem változik. Folyamatos görcsök, reggeli hasmenés ami rányomja a bélyegét mindenre. A rossz közérzetről ne is beszéljünk. Érzem, hogy valami irritálja a gyomrromat belülről. Azt érzem, hogy a táplálkozásomon kéne változtatni, de tartom a diétát akkor nem értem, hogy mitől lehet. Most a candida szűrésen gondolkozom, de lassan már hipochonder leszek. Nem értem miért nem javul, nem egyről a kettőre várom, de nem tudom mi lehet az ok.


Volt közületek valakinek hasonló problémája?


2014. nov. 30. 10:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet valamilyen pszichés oka ?
2014. nov. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De igen sajnos lehet, bár már inkább ettől van pszichés gondom, hogy nincs bent valami rendben. Az, hogy a kettő összefügg abban biztos voltam eddig is.
2014. nov. 30. 10:32
 3/3 anonim válasza:
Egy helicobacter tesztet én még bepróbálnék helyedben, ha esetleg még nem volt. Lehet felszívódási zavar, vagy enyhébb intolerancia, amit vizsgálat még nem mutat ki. Én helyedben próbálkoznék enzim komplexel, pre és pro biotikum kúrával, valamint ha előző 2 nem válik be, akkor sorban egy időre elhagyni bizonyos étel csoportokat. Például tejes ételek, utána glutént és így tovább. Amivel biztosan nem ártasz ha elkezdesz egy komplettebb napivitamint ( nem béres csepp, táplálék kiegészítőkben gondolkodj, biotech usa, scitec ). Fogyassz több zöldséget a rostok miatt. Gondolom széklet vizsgálat is volt, de ha nem szintén megér egy próbát. Valamint rengeteg természetes táplálék kiegészítő van, amik hasonló problémákat kezelnek. Sorban megéri kipróbálgatni őket.
2014. dec. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!