Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szív problémák 23 évesen?

Szív problémák 23 évesen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sajnos idén elkezdett rakoncátlankodni a szívem. Időnként rám tör egy éles, szúró fájdalom a mellkasomban a szívemnél. Ilyenkor izzadok, és fokozatosan lüktetve átterjed a fájdalom az egész bal karomra. Ha nem ülök le egy időre pihenni, a fájdalom nem múlik el. Legutóbb 1-2 óra kellett hozzá, most tegnap óta érzem hogy még mindig nem az igazi. Jah és fontos hogy ülni, mert ha fekszek akkor sokkal rosszabb, gyakorlatilag reszkettem a fájdalomtól amikor fekve próbáltam kipihenni.

EKG-t pár hete csináltak, illetve előtte pár hónappal is csináltak másik helyen. Ezek munkahelyi alkalmasságis vizsgálatok voltak. Az orvosok nem mondtak semmi komoly dolgot, pedig elvileg komolyan kellene venniük, mert villanyszerelőként dolgozom egy nagy telekommunikációs cégnél.

Ami még probléma hogy próbaidőn vagyok, és nem nagyon szeretnék ebből komolyabb ügyet csinálni, mert félek hogy elküldenek ha én most táppénzre megyek, meg kiderül ez. Jah, és a legszebb az egészben hogy próbaidő alatt nincs szabadság.

Hogy kellene ezt kivizsgálni? Ha most hétvégén bemennék sürgősségire ott tudnának velem valamit kezdeni?



2014. dec. 4. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem mondtak komoly dolgot akkor nincs bajod:)
2014. dec. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
esetleg lehetsz ilyen 24 oras megfigyeles alatt, radkotnek valami keszuleket.
2014. dec. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi lehet. Most ilyen féloldalasan fekszek, és a szívverésem ütemére hallok ilyen fura zörejeket. Ha oda teszem a tenyerem még érzem is, és persze van ez a fura fájdalom. Nem vagyok az az orvoshoz rohangálós típus, de ez már kezd érdekelni hogy mi is pontosan... nah meg nem kellemes érzés.
2014. dec. 4. 22:00
 4/4 A kérdező kommentje:
Kis update. Megint jelentkezett ugyanez a probléma. Csináltattam EKG-t, vér, vizelet tesztet, de semmi különös nem volt rajta. 3.-án megyek terhelésesre, meg EKG-ra, remélem majd fény derül a problémára.
2015. márc. 10. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!