Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen betegségek...

Szerintetek milyen betegségek esetén kéne inkább itthon maradnom, suli helyett?

Figyelt kérdés

Anya azt mondta, hogy tuti megyek holnap suliba, pedig én eléggé rosszul vagyok..

Arcüreggyulladásom van, nagyon folyik az orrom, fáj a torkom, lázas vagyok (38,6˙C), és nagyon gyengének érzem magam.


15/L


2010. jan. 31. 19:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Max orvoshoz mész vissza, vagy otthon maradsz de semmi esetre se menj suliba... szerintem
2010. jan. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Maradhatnál. Minek akar anyád elküldeni? Ha nem kezeletik ki és ne3m pihensz eleget ebből még súlyosabb is lehet.

Maradj!

2010. jan. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát, ilyennél mindenképp. Ez ebben az időben könnyen súlyosbodhat, és akkor akár egy hetet vagy többet is ki kell majd hagynod. Anyád hülye, ha ez igaz.
2010. jan. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

MEgkérdeztem most megint, hogy maradhatok-e itthon, erre elnevezett lógós h*lyének...

Szóval inkább megyek..

Dokihoz is félek menni, akkor is szerintme megkapnám a magamét.. :/

2010. jan. 31. 19:45
 5/7 anonim ***** válasza:

Mindenképp maradj otthon, ha:

- lázas vagy

- nagyon náthás nagy (szóval percenként fújod az orrod, figyelni se tudsz és az órát is zavarod)

- fertőző betegséged van.


Szóval maradj otthon mindenképp.

2010. jan. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lázasan nem szabad elmenni, és ilyen hidegben arüreggyulladással sem nagyon. Bugyoláld be magad jól, ha mégis muszáj, és menj be rögtön az iskolaorvoshoz, ha ott van, úgy fog hazazavarni, mint a sicc. Nem találsz orvost, aki lázasan iskolába küldene.
2010. jan. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lázzal nem mennék suliba.Le van gyengülve a szervezeted,sokmindent összeszedhetsz még pluszban.
2010. jan. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!