Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha becsukom a szememet képes...

Bernecki D. Roland kérdése:

Ha becsukom a szememet képes vagyok arra hogy teljesen irányíthatatlan tűéles plasztikus képek ugráljanak ameddig csak akarom. Erre mindenki képes ill. normálisnak számít?

Figyelt kérdés
kiemelném hogy nem fantáziálásról képzelgésről van szó hanem tökéletesen éles pontos képek tömkelege sok benne a közeli kép pl a ruha szövete egy fadeszka erezete mintha nagyítóval nézném. kiemelném hogy teljesen irányíthatatlan nem tudom kontrollálni azt se hogy milyen szögből nézem se azt hogy mennyi ideig lássam az adott képet van hogy több szögből is körbeugrál olykor nem csak képet hanem egy rövid mozdulatot is látok. ez mi lehet miért nem tudom irányítani lehet köztudott kérdés de mindig megfeledkezem róla pedig gyakran csinálom és bármikor ki-be kapcsolható.

#kép #képsorozat #plasztikus képek
2014. dec. 7. 12:58
 1/1 anonim válasza:

Szerintem csak erős kèpzelő erő ès fantazia dús elmèd teszi ezt lehetővè

Meg persze az unalom.de azèrt nèzz utánna

2015. márc. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!