Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hány naponta ajánlott hajat...

Hány naponta ajánlott hajat mosni?

Figyelt kérdés

Van aki 2-3 naponta mossa, és neki úgy jó, de sok helyről hallani hogy a hajnak nem tesz jót az állandó mosás, és hogy olyan anyagok is eltávoznak a fejbőrünkről amelyekre szüksége lenne. Illetve hogy a túl gyakori mosástól gyorsabban fog zsírosodni.

A heti 1 mosás nagyon kevés? Mert én eddig hetente egyszer mostam, és ha mondjuk vasárnpa este, akkor már csütörtökön nagyon zsíros volt, azonban félek, hogy ha 3 naponta mosnám az többet ártana mint használna! Tanácsok?



2014. dec. 7. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Én 10 éves korom óta szinte minden nap mosom a hajamat. Vizipólóztam, így mindig meg kellett utána mosnom, minden nap volt edzés. Most 22 éves vagyok. Semmi bajom sincs, egy töredezett szálat is csak nagyítóval, ha lehetne találni. Nincs kóros hajhullásom. Az egyetlen hátrány az, hogy hamar zsírosodik. Mosás utáni 2. napon már eléggé látszik rajta. De én így szoktam meg, minden reggel megmosom.
2014. dec. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem csak akkor van időm hajat mosni, mikor fodrászhoz megyek. Szerencsére 3 hetente járok, így nem gáz. A barátnőm legalábbis még nem szólt. 21
2014. dec. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hasonló a helyzetem, mint az első srácé. Én nagyjából 14-15 éves korom óta mindennap hajat mosok, most 37 vagyok, és nincs különösebb gondom (hozzá hasonlóan csak az, hogy hamar zsírosodik, de nekem ez alapproblémám volt). Nem nagyon tudok úgy kimenni az utcára, hogy ne legyen normálisan megcsinálva a hajam.
2014. dec. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
50%
Ha mindennap vagy kétnaponta hajat mosol az nem tesz jót a hajnak,de ha például vasárnap hajat mosol és utána csütörtökre nagyon bezsirosodik nyugodtan moshatsz hajat mert heti két hajmosástól nem lesz baja.A zsírosodás ellen pedig:olyan sampont meg balzsamot használj ami a hajadnak megfelelő, rendesen/megfelelően langyos vízzel mosd a hajad ,ne fogdosd sokat meg ilyenek és akkor kevésbé fog zsírosodni bár ezek alapján nem olyan a vészes a hajad van akinek sokkal rosszabb:)!
2014. dec. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!