Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mik ezek a kis, viszkető...

Mik ezek a kis, viszkető hólyagok az ujjaim belső oldalán?

Figyelt kérdés

Az ujjaim belső oldalán,nagyon pici,vízzel,vagy valamilyen folyadékkal teli hólyagocskák jönnek elő elég gyakran,amiket ha kinyomok,egy pár perc múlva megin' feltöltődnek.És van mikor iszonyatosan éget,viszket,akkor van,hogy álmomba kivakarom.Régen voltak bőrproblémáim,hajlamos vagyok az ekcémára,és egy anno felírt kenőccsel kentem,ami most elfogyott,pedig használt erre a gondomra is.A neve nincs ráírva a tubusra,így nem tudom megin' kiíratni.


Másfél éve boxolok.Fél éve vettem saját kesztyűt,azelőtt azt hordtam,ami közösbe volt edzésen,lehet ott kaptam el valamit.Valamint melóba csak natúr ultra kézmosó van,ami úgy vettem észre,hogy kiszárítja,és nem tesz jót Neki,este meg van,hogy fél óra alatt kijönnek a hólyagok.Akkor pár napig vannak,és a kenőcstől elmúlik,de most ugye nincs kenőcs.


Mi lehet a gondom,és milyen kenőcsöt javasoltok rá?Ezerféle kézkrémet kipróbáltam már,de csak az egy használt,aminek a nevét nem tudom...


2014. dec. 7. 23:31
 1/3 anonim válasza:
Nekem az ekcéma jelentkezett így. Nálam a Dermovate krém vált be.
2014. dec. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Látatlanul nehéz megmondani, de leírás alapján nekem pontosan ugyanilyen bőrbajom van. Dishydrosiform ekzema a diagnózis. Szteroidos krémet kaptam rá (de azt nyilván nem lehet folyamatosan használni, csak ha nagyon fellángol), ill. egy patikai kenőcsöt (cérás hűtőkenőcs). Azt mondta a doki, ha gyakran előjön, kellene egy allergiateszt, de még nem szántam rá magam. Összefüggésbe meg nem sikerült hoznom semmivel...
2014. dec. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Jaja,az lesz az,amit utolsó mondott.

Full ugyanilyen nekem is:

[link]

[link]


Csak azér' ennyire nem gusztustalan,kicsit enyhébb a dolog.

2014. dec. 8. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!