Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha először gyullad be a...

Ha először gyullad be a mandulám azt ugye még nem veszik ki?

Figyelt kérdés
Nagyon félek hogy ki fogják venni.Jönnek a tesztelések,felvételik és nekem egyáltalán nem hiányzik az a sok szabi.

2014. dec. 10. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Dehogy veszik.
2014. dec. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Néha mindenkinek begyullad a mandulája. ez még nem indok arra. hogy kivegyék.
2014. dec. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Neeem, emiatt ne aggódj! Nem tudom hány éves vagy, de krónikus gyulladás esetén szokták javasolni a kivételét, szóval nincs miért aggódni. Jobbulást! :)


22N

2014. dec. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 szamo77db ***** válasza:
Nekem rengeteg baj volt a mandulámmal. De nagyon féltem, meg az orvosok sem tudtak egyetértésre jutni, így maradtak a manduláim és az általuk okozott betegségek. Aztán 32 évesen hullani kezdett a hajam, fájni az ízületeim. És ekkor lett egy olyan rossz laboreredményem, hogy azt mondta az orvosom: nincs tovább gyógyszer, ecsetelés, műtét van. De ez nem az első gyulladáskor volt, kb. 30 évig kínlódtam vele. Úgy hogy nem kell félned, elsőre senkinek nem veszik ki. Nem is hallottam még ilyet!
2014. dec. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!