Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Segítség! Hogy szabaduljak...

Segítség! Hogy szabaduljak meg a SERKÉKTŐL?

Figyelt kérdés
Nagyon nagy a baj! Nyáron kaptam el a tetveket. Azóta kezeltük, de a serkéktől nem szabadultunk meg. És egyre több van. Szoktam fésülni azzal a fésűvel, de azzal nem nagyon jön ki. Anyukámnak meg nincs ideje kiszedni.

2014. dec. 10. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Kiskoromba valami qrva erős szerrel bekenték a hajam és a fejem betekerték törölközővel.Akkor találkoztam velük utoljára.Nem tudom mi volt az,de talán formaldehid szaga volt.
2014. dec. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Serke akkor szaporodik, ha van kifejlett tetű. Patikába bemész és kérsz tetű irtó szert. A használati utasítást követve használod. Mellé még beszerzel egy nagyon sűrű fogú fésűt. A vizes hajat azzal alaposan átnézve leszedsz mindent, ami serkére utal.
2014. dec. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha mar csak elhalt serke van, akkor kenytelen vagy megkerni valakit, hohy legyen oly kedves es a kormeivel huzkodja le oket. (mi anno csinaltuk egymasnak, amikor minden hyerek ehyszerre lett tetves) + a neten van font olyan ceg, aki hazhoz megy es ezt specko felszerelessel, kifesulessel megcsinalja, de azert eleg sokat kell fizetni (20-30 ezret kb.). (megprobalom megkeresni neked es belinkelni, ha nem teszem akkor bocs nem talaltam meg, de utana tudok kerdezni csak irj privatot).
2014. dec. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kései Sirató ***** válasza:
Leborotválni az összes hajad! Ez a legjobb megoldás. Úgyis tél van, járjál sapkába, ha iskolás vagy, akkor mire vége a téli szünetnek, lesz hajad. Ha lány vagy, akkor ne teljesen, de akkor is rövidre vágasd a hajad és mehnj el a gyógyszertárba és fejtetű elleni szert vegyél és használd úgy, ahogyan rá van írva!!
2014. dec. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!