Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire elismerte...

Szerintetek mennyire elismertek ma a gyógyszerészek? Milyen társadalmi státuszuk ma Magyarországon?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok a véleményekre! Tudom, nem közelíti meg egy orvos presztízsét, de egy fogorvosét, jogászét igen? Mi a véleményetek?

2014. dec. 16. 00:43
 1/7 Ozmium42 ***** válasza:
81%
Saját tapasztalatom szerint a gonoszzsidó gyógyszermaffia ügynökei vagyunk, akik szintetikus mérgekkel, autizmust okozó, higany tartalmú oltásokkal és a parlagfű eltitkolásával sodorjuk pusztulásba az emberiséget.
2014. dec. 16. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1-es válaszoló, sajnos egyet értek! :D

Mellesleg nagyon megbecsült szakma, simán el lehet vele helyezkedni és a fizetés sem utolsó. Én imádom!

A jogász teljesen más világ, mint az orvos, fogorvos, gyógyszerész szakma, szerintem nem lehet összehasonlítani.

2014. dec. 16. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Én gyógyszerészhallgató vagyok és sajnos több helyről is hallottam, hogy egyszerűen nem értékelik ma a gyógyszerészeket, hiába kapt"uk" meg a dr. címet..ez még jobban felhergelt néhány embert (Háá' osztáán' méé' lesz ez doktor? Eladóó ez mind é'?)

De azért remélem, hogy végzettként (és nem vörös bársony szőnyeget várok) nem fognak rám köpködni :P

2014. dec. 16. 10:13
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Hát nem nagy a megbecsültségük az tény. Akik bemennek patikába és kiszolgálod őket, mindenki azt hiszi, hogy egyszerű asszisztens leszel. De hát te tudod, hogy nem. Ez a lényeg, vagy nem?
2014. dec. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is az vagyok egyébként, sokan tényleg csak bolti eladóként tekintenek az emberre, de olyanról még nem hallottam, hogy bárki is húzta volna a száját a doktori cím miatt a gyógyszerészekre.

Az legyen a lényeg, hogy szép, tiszta környezetben dolgozol, nem kell megszakadni a munkában és havonta kapod a megnyugtató sms-t a telefonodra a fizetéseddel kapcsolatban. ;)

2014. dec. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az hogy néhányan suttyónak gondolják a gyógyszerészt, azért lássuk be: nem ok nélküli!


Sajnos régen elmehetett gyógyszerésznek a SZAKMUNKÁS gyógyszerész (nyilván nem ez volt a megnevezés, de buta volt mint tök, se diploma, sem alap latin tudás), és olyan mértékű hozzá nem értést mutattak a szakmájukról, hogy az falbontó!


Hála Istennek, most már egyetemet kell végezni hozzá!

2016. ápr. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 bensdorp ***** válasza:
#6 A gyógyszerészképzés Mária Terézia óta az orvosi egyetem része (egész pontosan 1769 óta). Nem gondolom, hogy akár egy mai magyarban is élne a 250 évvel ezelőtti "gyógyszerész szakmunkások" alkotta kép.
2016. ápr. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!