Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha viszket a húgycsövem,...

Ha viszket a húgycsövem, akkor mehetek háziorvoshoz vizeletvizsgálatot kérni vagy inkább nőgyógyászhoz menjek vissza?

Figyelt kérdés

Ha úgy érzem, hogy belül viszket a húgycsövem, fehér lepedék látható, akkor ezt milyen orvosnál vizsgáltassam? Ma voltam nőgyógyásznál más panaszokkal, kis kitüremkedéseket találtam, azt mondta hogy nem lát semmit, és biztos visszahúzódott, ami végül is igaz is, hiszen sokkal jobban látszott. Inkább most vettem észre, ezt a húgycsövi problémát, tegnap még nem volt ennyire... néha viszket, néha nem... és most nem tudom eldönteni, hogy háziorvossal is felírathatok gyógyszert, vagy mutassam meg nőgyógyásznak. Hüvelynél nem érzem ezt, csak itt húgycsőnél és ritkán szeméremajkaknál. Valamikor ég is vizelésnél...

Előre is köszönöm a választ :)



2014. dec. 18. 22:12
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!