Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Védekeztek valahogyan az...

Védekeztek valahogyan az elektroszmog ellen?

Figyelt kérdés
2014. dec. 19. 00:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
12%
nem létezik ilyesmi
2014. dec. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem megyek ki amikor elektroszmog-riadó van.
2014. dec. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én meg csak a páratlan rendszámú gépemet használom, amikor tiltalom van ezzel védem, csökkentem a kockázatot.
2014. dec. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

nem létezik ilyesmi.............


pedig a rádió jól veszi a nem létező jeleket

2014. dec. 19. 00:36
 5/14 anonim ***** válasza:
2014. dec. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

ja hogy ez a helyzet :DD


hát akkor húzz fel vastag ólompajzsot a házatok köré...


a napból érkező sugárzások jóval erősebbek, mint az elektroszmog

2014. dec. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
én körbe tekerem magam alufoliával.
2014. dec. 19. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szerintem elég ha a hálószobában nem tart az ember sok elektromos készüléket, mint pl. TV, rádió, nagyobb teljesítményű izzók stb stb.


Nyilván ezt egy munkahelyen nem lehet megoldani, de legalább az alvás legyen pihentető.


Én úgy gondolom ennél többet a mai világban nem igazán tud tenni az ember az elektroszmog ellen, mert nincs rá módja, lehetősége. Főleg, hogy nyilván ki van építve mindenhol elektromos hálózat.


Természetesen akinek van lehetősége megválasztani a lakóhelyét, az jó ha nem magasfeszültségű vezeték vagy transzformátor telep mellett lakik. Szerencsére nálunk nincs ilyen, de ha lenne, akkor gondolkoznék, hogy idővel elköltözök máshová.


Van egy transzformátor telep amerre járunk haza, és ha elhaladunk mellette kocsival, akkor ott mindig elmegy a rádió! :-S Képzelem mi sugárzás érheti a mellette lakókat!


Kb. ennyit tudok elmondani. :-)

2014. dec. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Van egy transzformátor telep amerre járunk haza, és ha elhaladunk mellette kocsival, akkor ott mindig elmegy a rádió! :-S Képzelem mi sugárzás érheti a mellette lakókat! "


tök más frekvencia hipochonder haver

2014. dec. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem a rendes rádióra gondoltam, hanem az MP3 lejátszóra, ami átjátssza a jelet a rádióra Haver.


Csak hallom már, hogy pont ott nem szól soha.


De biztos csak drogos vagyok és hallucinálok, hogy mindig ott nem szól, míg el nem távolodunk...meg amúgy is a k..rva számat, hogy nem az a véleményem, mint neked.

2014. dec. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!