Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ízületi és csontproblémákra...

Ízületi és csontproblémákra mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok és nagyjából 5-6 éve kezdődött. Elsősorban terhelésnél jelentkezik igen erős fájdalom, főleg a váll és térdízületben... Nem csak fáj, hanem recseg ropog és olyan hangok jönnek belőle hogy azt még hallgatni is rossz. Gyakran már akadályoz is abban hogy bizonyos gyakorlatokat megfelelően végre tudjak hajtani edzésnél például. Szoktam inni eleget napi 2-3 liter vizet szinte mindig, szóval nem hiszem hogy ez lenne a baj. Mostanában elég sok tejet és tejterméket is fogyasztok. A táplálkozásom sajnos nem túl változatos, szerintem többféle vitaminhiányom is lehet, de nem tudom miket egyek rendszeresen hogy ez javuljon. Így a csontozat terén egyenlőre csak a fogaimon jelentkezik hogy iszonyat gyorsan elkezdtek romlani... Egyik után a másikkal kell rohannom fogorvoshoz pedig mindent megteszek hogy ne kelljen. Az még talán idekapcsolódik hogy éveken át depressziós voltam, ami eléggé leszívta a szervezetem gondolom... Baromi rosszul érzem magam a dolog miatt, mintha valami roncs lennék. Valakinek van valami személyes tapasztalata hogy mi segíthet? Mit egyek vagy mit vegyek ami segíthet, esetleg másfajta tanács? Mondták szedjek kalciumot meg magnéziumot, de én kétlem hogy valami sima mezei Ca+Mg tablettától ez helyreállna.

Minden segítséget előre is köszönök.



2014. dec. 22. 22:03
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!