Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alkoholfogyasztás után miért...

Alkoholfogyasztás után miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Mindig amikor iszok másnap izomláz érzés van a fenekemben :D Mitől lehet ez? Tudom hülye kérdés de mindiiiiig ez van :( és néha nagggyon fáj

2014. dec. 23. 10:07
 1/8 szamo77db ***** válasza:
Vissza tudsz emlékezni az előző estére, éjszakára, hogy mi történt akkor? Vagy olyan részeg vagy, hogy filmszakadás volt? Változtatni kéne az életmódodon! Nem jó ez így.
2014. dec. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
van amikor emlékszek! és nem csináltam semmit vele :D és nem iszok olyan sokszor hogy ezen változtatni kéne csak nemértem ezt :DD deköszi
2014. dec. 23. 10:17
 3/8 anonim ***** válasza:
És néha óvszer is lóg belőle? Arra lenne tippem.
2014. dec. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
mondom hogy semmiiii nemvolt előtte
2014. dec. 23. 10:24
 5/8 anonim ***** válasza:
pedig nagyon gyanus, h pont a fenekedben van izomlaz ilyenkor....fiu vagy, vagy lany?
2014. dec. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gondolom esténként fogyasztod az alkoholt. Nem jár együtt azzal, hogy ilyenkor szórakozóhelyen táncolsz? Esetleg éjszaka, mivel már nincs tömegközlekedés hazasétálsz?
2014. dec. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem mindig táncolok, de sétálni szoktam. a sétától lenne?:D:D
2014. dec. 23. 12:19
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha egyébként nem vagy egy sportember, akkor simán lehet. Azért is mondtam, mert saját élmény. :D

Részegen bekapcsol a belső gps és bárhonnan hazavisz. Nem tudom észrevetted-e, de ilyenkor hajlamos az ember erőltetett tempóban menni, hogy minél gyorsabban hazaérjen, plusz ugye van az az érzés, hogy visz előre a lábad.

Ha előtte még táncoltál is, akkor teljesen logikus, hogy lesz egy kis izomlázad.

Arról nem volt szó, hogy fiú vagy, vagy lány? Mert, ha lány és ezekre a bulis estékre még valami szép magassarkút is felveszel, amihez szintén nincs hozzászokva a lábad, akkor pláne.

2014. dec. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!