Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől remeghet a kezem (többi...

Mitől remeghet a kezem (többi lent)?

Figyelt kérdés
Mindig is tudtam, hogy ha ideges vagyok akkor annyira remeg a kezem, hogy alig tudok bármit is megfogni. Viszont az utóbbi napokban feltűnt, hogy folyamatosan remeg a kezem. Ez főként akkor látszik, hogy ha valamire oda kell figyelni. Most jelenleg az üvegfestésnél volt nagyon észrevehető. Apa mondta, hogy nyújtsam ki a kezemet. Azt mondta, ez már túlságosan remeg. Valóban nagyon remegett. Vajon ez mitől lehet? Van rá esetleg valami gyógymód? Mindössze 15 éves vagyok és nem egy kellemes dolog, hogy ha valakinek oda kell nyújtani valamit, akkor remeg az egész kezem. Mitől lehet? Lelki gondok, esetleg valamiféle betegség jele? Előre is köszönöm a válaszokat.

2014. dec. 26. 12:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Gyógyítható. El kell menni vele az orvosodhoz, és kérni a segítségét.
2014. dec. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Háziorvos beutal szakorvoshoz.. :)
2014. dec. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!