Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ha többet...

Miért van az, hogy ha többet alszok, fáradtabb vagyok?

Figyelt kérdés
Hétköznap átlag 6 órát szoktam aludni, de mivel ezt kevésnek tartom, ezért megpróbáltam már 7-8 órát is aludni, de ilyenkor fáradtabb vagyok másnap, mint amikor csak 6 órát alszom.
2010. febr. 3. 23:27
 1/4 anonim ***** válasza:
mert a 6 órához szoktál hozzá, erre állt be a szervezeted...neked ennyi is elég :) (irigyellek)
2010. febr. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%
Igen mert a szervezeted hozzászokott a 6 órai alváshoz, viszont az egészséges a 7-8 óra lenne. Nálam is ilyen dilisen működnek a dolgok. Pedig jó lenne rászoktatni magamat a legalább 7 órai alváshoz. De szerintem csak fokozatosan lehetne?!
2010. febr. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Erre én is kiváncsi lennék,mert én sem tudom,és nálam is pont így van.Ha csak 3-4 órát alszom,remek formában vagyok,de ha 8-at már,akkor egész nap rosszkedvű és hasznavehetetlen vagyok,fáj a hátam,minden bajom van.Múlthéten ne aludtam éjszaka,nem voltam álmos,így 38 órát voltam fent,és teljesen remekül éreztem magam,észre se lehetett rajtam venni hogy kimaradt az éjszaka,akár mégegyet birtam volna,de lefeküdtem aludni ert azért az nem egészséges már szerintem..
2010. febr. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem anya mindig azt mondja, hogy az alvástól csak "lusták" leszünk. És amúgy tényleg így van! Az okát nem tudom... De minél többet alszunk, annál fáradtabbak vagyunk.
2010. febr. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!