Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elnézést a kérdésért, de...

Kis Majmocskám kérdése:

Elnézést a kérdésért, de nagyon szeretnék kicsivel nagyobb mellet, hogyan növelhetném meg? Hallottam pl: vöröshagymat, akkor kukoricat egyáltalán lehet erre lehetőségem, hogy megnöveljem a mellem?

Figyelt kérdés
2014. dec. 29. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Az egyetlen beavatkozásmentes módszer a hízás. De az is csak akkor, ha nagyon szerencséd van. Persze ha visszafogysz, nemcsak visszacsökken a melled mérete, de a megnyúlt bőr miatt lógni is fog. Inkább azokon a dolgokon kéne változtatni, amik az önértékelésedet valójában rombolják, én 32 évem alatt csak egy olyan mellel találkoztam, ami nem tetszett, de az nagy volt, és úgy nézett ki, mint egy telehányt zokni, 2 gyerek után. Minden más fasza volt, kicsi is, nagy is.
2015. jan. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kedves valaszolo

Koszonom, hogy irtal!

Hat elegge elkezdtem hizni viszont fogyni nehezen tudok mar este 6 kor nem eszek semmit a fenekemmel noncs bajom de a hasammal elegge van mert ugy nezek ki mint a 9 honapos terhes lennek ! Igy kb semilyen ruha nem all jol es ezert mit ne mondjak nobol vagyok szeretnek csinos lennii!

2015. jan. 19. 22:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Küldj privát üzenetben skype-ot, megnézem, mi a helyzet...
2015. jan. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hé, kicsilány!

Van két csodatévő kezem. Ha eleget dörzsölgetem, esetleg jó részében megnő.


Egy kísérletet tehetünk... ;)

2015. júl. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!