Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit kéne csinálnom?

Mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 14 éves vagyok és nagyon gyakran fáj a fejem és a pulzusom is egy kicsit magas,nyugalmi állapotban nem annyira,azaz olyan 80-90 között van,de amint elkezdek bármit csinálni felmegy 100 fölé minnél jobban eröltetem magam annál magasabb-a legtöbb amit mértem az 192 volt amikor futottam.(röplabdára járok,de más sportra nem)Már voltunk kivizsgáláson pajzsmirigyemmel nincsen semmi baj és már a szivemet is megnézték hogy nincs-e semmilyen elváltozás,de nincs! De viszont nem csináltak semmilyen terheléses vizsgálatot sem. Ahogy már írtam a fejem nagyon szokott fájni és hát ez szerintem a magas pulzus miatt is lehet!? Szoktam rá bevenni gyógyszert,de nagyon kellemetlen. És attól félek hogy erre nem kéne szednem gyógyszert? Meg hogy ha nagyobb leszek akkor ez nem lesz egyre rosszabb? Köszönöm szépen előre a válaszokat!

2014. dec. 30. 14:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Ideg alapon is lehet, de kellene a terheléses vizsgálat és Holtert is szoktak ilyenkor feltenni. Szív ultrahang is készüljön!
2015. jan. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Hát ekg-t csináltak,ott 120 volt és ezért is küldött tovább a doktor nő,és ott meg valamivel megnézte,de a terhelésest azt igen nem csinált :/
2015. jan. 1. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!