Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon durva sarokhasadás,...

Nagyon durva sarokhasadás, bőrszárazság ellen?

Figyelt kérdés

...hihetetlen mód száraz a lábfejem, úgy a talpam, sarkam.

Be van már repedezve, szerintem ha rajzszögbe lépnék, se éreznék semmit...mint az elefántbőr. Pedig testápolózom, kenem, de semmi...

Valami spéci kenőcs vagy gyógyszer nincs erre?


2015. jan. 1. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:
De, van direkt sarokpuhító krém. A sima testápoló nem elég oda, valami extra zsíros krém kell. Vastagon krémezni éjszakára, meg zoknit húzni. Rendszeresen áztatni és reszelni kell, hogy le juss el az elefántbőr stádiumig.
2015. jan. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
rendszeresen reszeld le a bőrkeményedést és áztasd a lábad melegvízben. estére jó vastagon kend be és húzz rá pamut zoknit. esetleg sima tusfürdő helyett használj mosakodókenőcsöt az nagyon jól hidratál és valamilyen gyógyszertári krémet használj(cremor aquosus vagy sanatopic) esetleg ha bekented vastagon akkor mehet rá még paraffin olaj is.
2015. jan. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Hevabeva válasza:
Nem szeretnélek elkeseríteni, én is kb húszévnyi kínlódás után jöttem rá mi a gond. Egy drasztikus fogyás miatt minden cukor és szénhidráttartalmú élelmiszert kivontam az étrendemből és amellett hogy huszonöt kilót fogytam, a kőrkeményedés/ és nem mellesleg a comb-bepállás és az aknék is/ szép lassan elmúltak. régen 2-3 naponta reszelnem kellett a sarkam, most havonta egyszer kell reszelnem és a repedezés is elmult. Azt javaslom próbáld az étkezéseden a változtatást, én sem gondoltam volna hogy ilyen mellékhatása lesz a -25 kgnak és a szénhidrát mentes életmódnak. Sok sikert!!!
2015. dec. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!