Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hányingerem van az alkoholtól,...

Hányingerem van az alkoholtól, de nagyon durva szinten, lehetne tenni valamit?

Figyelt kérdés
Pár hónapja összeittam mindent (sör,bor,vodka, pálinka, whisky, vörös bor) másnap sárgát hánytam egész nap. Ez az eset óta egyáltalán nem bírok semmilyen alkoholt inni (kivéve sör meg bor) tegnap az alkoholos filc szagától is rosszul lettem.
2014. dec. 26. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Hja, elmehetnél egy májvizsgálatra a belgyógyászatra, az epédet tuti kicsináltad..


Kérdés a hasnyálmirígyed és a májad milyen állapotban van.

2014. dec. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gyakorlat teszi a mestert

tartja a mondás.

Biztos nem vagy nagy ivó.

Igyál többet és jobban fogod bírni:-)

2014. dec. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 szamo77db ***** válasza:
Azt mondom, egy kortyot se igyál ezután! Én életemben egyszer sem voltam részeg. Nem ittam meg összesen 1 üveg sört. Nem kell! És nagyon jól meg lehet lenni nélküle, hidd el! Nem kell engedni a barátok unszolásának, mert utána te szenvedsz, nem ők! Ahhoz nem kell feltétlenül alkohol, hogy jól érezd magad!
2014. dec. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!