Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Xanax-ból mennyit szedhetek...

Xanax-ból mennyit szedhetek be egy nap, vagy egyszerre?

Figyelt kérdés
Néztem a papírját, és nem írják, hogyan kell szedni. Még most vettem először, jó lenne ha e is tudnék aludni tőle. 0,25 mg-os.
2010. febr. 4. 18:26
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
De tudod miért nincs feltüntetve az adagolása, mert pszichiáter egyénre szabott adagolása a mérvadó. Én csak jót akarok. Mert olyan mellékhatásai lehetnek, ami igencsak érdekes tüneteket produkálhat.
2010. febr. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%

HOGYAN KELL SZEDNI A XANAXOT?


Gyógyszerét kizárólag az orvos által előírt adagban és ideig alkalmazza.

Az adagolást orvosa mindíg az Ön betegségének, életkorának, egészségi állapotának megfelelően valamint az Ön által szedett más gyógyszerek figyelembe vételével határozza meg.

Amennyiben nem biztos az adagolást illetően, kérdezze meg kezelőorvosát vagy gyógyszerészét


Amugy a dobozra rászokták irni a patikába.

2010. febr. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én egyszer életemben vettem be egy szem Xanax-ot,de azt hittem meghalok tőle. Soha többé nem vennék be egy szemet sem csak orvosi javaslatra.

Azt az egy szemet egy ismerősöm tanácsára vettem be. Ha kiváncsi vagy,hogy mennyit vehetsz be mindenképpen kérd orvos tanácsát!

2010. febr. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésedből az tünik ki, hogy nem orvos írta fel neked. Miért akarod szedni? Csak nem kábítószer elvonási tüneteit akarod csökkenteni? Ha nem orvos írta fel, nem lehet tudni a későbbi hatásait.
2010. febr. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Valóban nem orvos írta fel. Még nem szedtem ilyesmit. Elmentem a patikába és kiderült, hogy csak vényre kapni nyugtatókat. De ismerem a patikust és nekem adott anélkül is. Egyébként meg csak egy átmeneti kis segítség lenne most nekem, de valami segítségre szükségem van. Valakit elvesztettem, ráadásul pont a szülinapomon, nem tudok aludni és egész nap csak jár az agyam, mint a rokka.
2010. febr. 4. 19:11
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
Be ne vedd! Nagyon kérlek, és a gyógyszerész ismerősödet is legszívesebben jól pofon vágnám. Rettentő rosszul lehet tőle lenni! Édesanyámhoz ki kellett hívni az ügyeletet, amikor szedetni akarták vele. Te olyan tüneteket produkált, valóban azt hittem vége szegénynek!Inkább tiszta fejjel próbáld túltenni magadat a problémádon.
2010. febr. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 3 éve szedek 0,25 öst de csak felet. Pánikbeteg vagyok, és ha rosszul érzem magam akkor veszek be. Én nem alszok töle.
2010. febr. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
bocsi,de mik azok a tünetek amiket írtok,hogy "azt hittem végem van" ? Milyen tipusú rosszullét?
2010. febr. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
93%

Nekem pánikrohamhoz hasonló tüneteim voltak tőle:heves szivdobogás,remegés,szédülés,halálfélelem,verejtékezés,gyengeség...tehát pont azok a tünetek jöttek elő,amiket meg szerettem volna előzni.

Ez Apukám halála utáni napokban volt.

Tegnapelőtt 18:36-os vagyok.

2010. febr. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!