Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vajon mi lehet az oka, amiért...

Vajon mi lehet az oka, amiért sokan nem járnak orvoshoz, inkább maguk próbálnak a neten tájékozódni?

Figyelt kérdés

Ha valaki magára ismer, nyugodtan írja oda, hogy "én is ilyen vagyok". - Nem ítélem el, de érdekel. Mi lehet az ok?


Megihletett ez a kérdés: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..



2015. jan. 2. 12:02
 1/5 Mirk ***** válasza:
A legtöbb ember fél elmenni az orvoshoz.
2015. jan. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mitől félnek? Az orvostól? Vagy attól, hogy kiderül milyen betegségük van?
2015. jan. 2. 14:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb itt érdeklődni, mint órákat ülni a rendelőben, sokszor 50 beteg van, ha nem sürgős, akkor inkább én sem megyek a sok köhögős, prüszkölős ember közé.
2015. jan. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Tehát akkor a fertőzés veszély elkerülése, és a hosszú sorban állás, az, ami visszatart?


Ezek komoly gondok az egészségügyben.

2015. jan. 2. 18:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Az is, de nem csak az, hanem az is, hogy nem szeretnék feleslegesen gyógyszert szedni, nagyon sok betegség megszűnik anélkül is. Nem beszélve arról, hogy hasonló tünetekben szenvedők itt sokszor megnyugtatnak, vagy hasznos válaszokat adnak, ha komolyabb a dolog, akkor úgyis szinte mindenki azt tanácsolja, hogy menjünk orvoshoz.
2015. jan. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!