Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha az összes gyógyszert...

Ha az összes gyógyszert bevenném, amit csak otthon találok, alkohollal, akk mi lesz a következménye? Nem tervezek semmi ilyet, csak hát. Érdekel a téma. :o

Figyelt kérdés
De tényleg csak érdekel. Viszont "normális" válsazokat szeretnék, ha kérhetem, nem akartam ezzel a kérdéssel rosszat senkinek.

2015. jan. 3. 22:49
 1/8 MiddleFingersUp válasza:
75%
attól függ milyen gyógyszerek, meg milyen mennyiségű az alkohol:D de elég nagy a valószínűsége hogy bele is halhatsz
2015. jan. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudjuk, hogy az "amit csak itthon találok" mit takar?? Minden ezen múlik...
2015. jan. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintrme a hanyas hasmenes radjonne es valoszinuleg tuladsagolasban meghalnal.ez egyertelmu nagyon veszelyes
2015. jan. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
Mondjuuk meg arra is gondoltam h, ha idoben bevvisznek a korhzba es kimossak a gyomrodat nem kapsz el kpozben fertozest akkor lehet meguszhato,de hirtelen szivhalal is lehet tenyleg attol fugg h. Mit veszel be egy doboz valariana meg algopirin ne biztos h. Kiutne ,de valamilyen altato antidepresszans vernyomascsokkento szerintrem mar nem viselik el egymast meg hat persze nem egy egy kapszuarol van szo. Az ongyilkossagnak ez az egyik legkonnyebb eszkoze
2015. jan. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Bocsanat modszere
2015. jan. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Próba szerencse. :D Nem mindegy, hogy lopediumot veszel be vagy antidepresszánst, bár azt az értelmes ember nem a gyógyszeres fiókban tartja, ha ilyen lökött gyereke van. :D Vagy pont azért szed antidepresszánst, mert ilyen lökött gyereke van, akkor viszont hagyd meg neki, nagyobb szüksége van rá. :D
2015. jan. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk pl semmi olyan nincs amibe bele lehetne halni... ki tudja nálatok mi van.

A kanalas orvosságokat is betolnád? Mert azok ritka gusztustalanok általában.

2015. jan. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nálunk sincs semmi olyan, amibe belehalnék, csak hasfogó, hashajtó (ezek egy kis szerencsével kiegyenlítik egymást), lázcsillapító, köptető, köhögés csillapító, görcsoldó, antibiotikum, ilyesmi.


ha nyugtató, altató, szív- vagy vérnyomásgyógyszer nincs közte akkor szerintem csak brutál hasfájás, esetleg fosás, hányás és enyhe kábulat lenne belőle, de jó eséllyel még a gyomrod is kilyukadhat...

2015. jan. 4. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!