Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem tudok aludni. Mit tegyek?

Nem tudok aludni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
a meleg tej ilyenkor jó? vagy mit tegyek hogy tudjak aludni? nagyon szenvedek mert aludnék,ásítozok de nem tudok

2015. jan. 3. 23:41
 1/9 anonim ***** válasza:

Egy pár tényező:

- mennyit vagy kint a levegőn?

- szoktál mozogni?

- lefekvés előtt mennyit és milyen fajta kaját fogyasztasz?

- napi székletürítés (viccen kívül)?

- szobaszellőztetés?

- stressz?

2015. jan. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igyál citromfűteát / hallgass lassú, andalító zenét / számolj bárányokat és igen, elvileg a meleg tej is segít^_^
2015. jan. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok


Tökéletes a meleg tej, de mézzel elkeverve még jobb!

2015. jan. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok


Tökéletes a meleg tej, de mézzel elkeverve még jobb!

2015. jan. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, az első válaszoló szempontjai a lényegesek! Azonkívül a netezés ébren tart. Kapcsold ki a gépet, olvass, nézz tv-t, érezd jól magad, ne akarj görcsösen elaludni, mert akkor nem fog menni...
2015. jan. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

-altalaban ilyen 3-4 orat tuti levegon vagyok

-igen szoktam,rendszeresn sportolok kezilabdazok es tarsastancolok.kezi hetente 5x 3 ora tanc hetente 2x 2 ora

-6 ora utan mar nem nagyon szem max szotyi meg gyumolcs de azt sem kozvetlen lefekves elott

-minden nap szoktam altalaban nem

is egyszer

-minden reggel szelloztetek

-hát elég sokat stresszeltem az utobbi idoben de miota nem tudok aludni nem elek stresszes eletet mert nincs sulim.

2015. jan. 3. 23:55
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor valószínüleg fronthatás állhat a háttérben. Ahogy kettes írta erre a citromfű tea a ,,gyógymód".
2015. jan. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
tegnap is mar majdnem sirtam annyira nyugos voltam hogy 4 orakkor sem tudtam aludni pedig 8kor keltem.Az erdekes a dologban hogyha apukam nincs itthon igen ritkan anyukammal alszom es volt mar olyan hogy egylatalan nem voltam almos es atmentem anyukamhoz es egybol elaludtam..
2015. jan. 4. 00:10
 9/9 anonim ***** válasza:

velem is ugyan ez a probléma:/

és én is anyukámmal alszok és akkor talán eltudok aludni:))

2015. jan. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!