Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan válasszak felnöttorvost?

Robika17777 kérdése:

Hogyan válasszak felnöttorvost?

Figyelt kérdés
azért irtam az oldalra mert nekem nincs bejelentett lakcimem csak annyi van a lakcimkártyámra irva hogy 8.kerület lakcim nélküli..nem vagyok hajléktalan csak nincs bejelentett lakcim..és állitolag az orvosok utcákra vannak osztva..mi a teendö ilyenkor? kihez forduljak? szeretném a tüdömet és a szivemet kivizsgáltatni van e valami probléma! köszi a segitséget

2015. jan. 4. 19:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem simán lehet orvost választanod. Valóban az orvosok között fel van osztva utcák szerint a lakosság, de ez nem kőbevésett, nekem sem a felnőtt orvosom, sem a gyermekem orvosa nem az, akihez tartoznánk, sokkal jobbat találtam és átkértem magunkat hozzájuk. Kérdezősködj, a nép hangjára adj. Akit nagyon dicsérnek és sokan vannak nála, azt próbáld meg választani.
2015. jan. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
rendben köszi :)
2015. jan. 4. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!