Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért viszketnek a végtagjaim?

Miért viszketnek a végtagjaim?

Figyelt kérdés
Mozgás után, vagy evés után (fő forró/meleg étel) a végtagjaim elviselhetetlenül elkezdenek viszketni, késő tavasz és nyár eleje, télen fordul inkább elő. Ruhában elviselhetetlen ilyenkor. Nyáron a zuhany segít de ha ki kell mennem megint elviselhetetlen. A neten több helyen azt írták ez "melegkiütés". Van erre megoldás?

2015. jan. 8. 00:40
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt hozzá írnám hogy tejfehérje allergiás vagyok.
2015. jan. 8. 15:19
 2/2 anonim válasza:
Nekemis pont ez a bajom, elkezdtem sétáltatni a kutyámat és annyira elviselhetetlen viszkeztés jött rám hogy az út felénél haza kellett rohannom lefürödni hogy ne viszkessen. (én laktózérzékeny vagyok, de nemhiszem hogy ennek köze lenne hozzám, voltam allergiavizsgálaton és semmire sem vagyok allergiás)
2023. jún. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!